KONST / Litografier / Färglitografi 15565010

nr 1556 5010

Ã…ke Ahlberg

(f. 1943), Sverige

Signerad, färglitografi, numrerad 147/290, Flicka. Bladets mått: 28x47 cm, yttermått inklusive ram: 43x60 cm

Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.

Utrop:

500 kr

måndag 21 augusti 2023
kl 20:12:18

Ã…ke Ahlberg

Läs mer om Ã…ke Ahlberg